hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Size uygun birçok seçenek sunuyoruz

woman Motor kurye

Normal Kurye

KURYEBENDE, gönderilerinizi İstanbul adresleri arasında ilçelere göre değişmekle birlikte 180 ila 240 dakika arasında taşıma imkanı sunmaktadır.

[KURYEBENDE İstanbul’un tüm ilçelerinde gece veya gündüz gönderi teslimat hizmetleri için güvenilir ortağınızdır. İster devam eden lojistik ihtiyaçları olan bir işletmeyi, ister tek seferlik teslimat zorunluluğu olan bir kişiyi temsil ediyor olun, özel takip sistemimiz kusursuz hizmet sağlar.

Nerede olursanız olun veya gönderinizin nereye gitmesi gerekiyorsa, yanınızdayız. Kurye talebinizi gerçekleştirmek için çağrı merkezimize ulaşmanız yeterli. Yanıt veren ekibimiz, en yakın motorlu kuryeyi belirttiğiniz konuma derhal gönderecektir. Gönderiniz, büyüklüğü ve varış yeri ne olursa olsun, beklediğiniz standart kurye süreleri içerisinde hızlı bir şekilde alınıp teslim edilecektir. Konum engellerini aşan sorunsuz teslimatlar için KURYEBENDE’ye güvenin.

Ağt kurye

EKSPRES KURYE

Ekspres Kurye Hizmetimiz ile İstanbul içi, ilçeye bağlı olarak 90 ile 120 dakika arasında değişen hızlı teslimatlara güvenebilirsiniz.  Motorlu Kuryelerimiz, özel takip sistemimiz sayesinde İstanbul’un tüm bölgelerinden, günün her saatinde yüzlerce firmanın ve bireyin taleplerine yanıt vermek için hazır bekliyor. Siz nerede olursanız olun veya göndermek istediğiniz belge ya da paket nerede bulunursa bulunsun, biz buradayız.

fast man

VIP KURYE

VIP Kurye hizmetimiz, İstanbul’un farklı semtlerinden diğer semtlere hızlı bir şekilde ulaştırılması gereken gönderilerinizi taşımanın özel bir yoludur. Bölgelere bağlı olarak, gönderilerinizin alındığı adresten hedef adrese teslim edilme süresi 45 ila 75 dakika arasında değişmektedir.

Motorlu Kuryelerimiz, özel takip yazılımımızla donatılmış bir şekilde, günün her saatinde İstanbul’un her semtine hizmet sunarlar. Yüzlerce kurumsal müşteri ve bireysel kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız. Bulunduğunuz konum veya taşımak istediğiniz materyalin nerede olduğu konusunda endişelenmenize gerek yok.

Sadece bir kurye talebi yapmanız yeterlidir; en yakın motorlu kurye hızla istediğiniz adrese yönlendirilir ve VIP Kurye gönderiniz hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilir. Hızınıza hız katmak için [KURYEBENDE] VIP Kurye hizmetine güvenebilirsiniz.

car kuryebende mooneero

ARABALI KURYE

Araçlı kurye hizmetimiz, motosiklet kuryelerinin kaldıramayacağı boyut ve hacimdeki gönderileri taşımak üzere tasarlanmıştır. KURYEBENDE’ YE hafif ticari araç filomuz ile koli veya büyük boyutlu gönderilerinizi belirlenen yerden alıp, hizmet türüne ve mesafeye bağlı olarak 2 ila 4 saat içerisinde İstanbul genelindeki herhangi bir adrese teslim ediyoruz.

İster müşterilerinize ister İstanbul’daki şubelerinize paket teslim etmek isteyin, araç sahibi olma ve şoför kiralama masrafına katlanmadan koli ve ürün dahil her türlü gönderiyi çok daha düşük maliyetlerle gönderebilirsiniz.

4.8/5 - (123 votes)
Scroll to Top
Call Now Button
×